Życzenia i smsy
-
Do pamiętnika (14)
-
Imieninowe (41)
Cukier w kostkach
Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze, mam wodę w kolanie!
A lekarz:
- A ja cukier w kostkach.
Klinij aby ocenić
oceń:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl




komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.