Ach, przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, wszyscy mówią mi, że ja jestem nienormalna, lubię naleśniki. - Ależ skąd, ja też lubię naleśniki - odpowiada lekarz. - Och, to ja pana bardzo zapraszam, mam cała szafę naleśników.
Przychodzi baba do lekarza; Lekarz: Mieszka pani koło stadionu, nie przeszkadza to pani? Baba: NIE, NIE, NIE NIE NIE, NIE NIE NIE NIE, NIE NIE !!!
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze strasznie boli mnie brzuch. - A co pani dzisiaj jadła? - Konserwę rybna- odpowiada baba. - Pewnie ryby były nie świeże-stwierdza lekarz. - Nie wiem, nie otwierałam.
Nasza miłość to nie puste słowa, ale prawda i czyn.
Nienawiść wznieca kłótnię, miłość wszelki błąd ukrywa.
Miłość jest cierpliwa, miłość jest pełna życzliwości, miłość nie zazdrości, miłość nie przechwala się, miłość nie jest zarozumiała, miłość nie postępuje nieprzyzwoicie, miłość nie szuka swego, miłość nie wybucha gniewem, miłość nie liczy doznanych krzywd, miłość nie raduje się z niesprawiedliwości, ale raduje się prawdą; miłość wszystko znosi, miłość wszystkiemu wierzy, miłość we wszystkim pokłada nadzieję, miłość wszystko wytrzyma. Miłość nigdy nie ustaje.
14 lutego jest raz w roku, lecz my możemy przeżywać ten dzień każdego dnia.
Dodaj pierwszy komentarz.
komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.