Dowcipy
-
O kierowcach (7)
-
O babie (100)
-
O babie (100)
Tak bardzo Cię kocham...
Dziękuję Ci za Twój uśmiech,
który ogrzewa mnie w różnych
chwilach życia, a najbardziej
dziękuję Ci za to, że jesteś...
Klinij aby ocenić
oceń:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl



komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.