Dowcipy
-
O babie (100)
-
O babie (100)
-
Przychodzi pół baby do lekarza: - Co pani jest? - Ba.
O babie (100)
...że Ty i ja spośród tysięcy
mocno trzymamy się za ręce.
Wspaniały dzień, cudowna chwila
i szept nieśmiały : miły... miła.
Odtąd już razem zawsze i wszędzie,
tak miało być i niech tak będzie.
Klinij aby ocenić
oceń:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl




komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.