Dowcipy
-
O babie (100)
-
Przychodzi pół baby do lekarza: - Co pani jest? - Ba.
O babie (100) -
O babie (100)
Życzenia
radosnych i miłych
Świąt Wielkanocnych,
smacznego Święconego,
mokrego Dyngusa
przesyła...
Klinij aby ocenić
oceń:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl




komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.