Dowcipy
-
Przychodzi pół baby do lekarza: - Co pani jest? - Ba.
O babie (100) -
O babie (100)
-
O babie (100)
Dziękuję za to, że jesteś, kiedy Twój cień okrywa mnie swoim światłem, ja wtulona w nowy sen zasypiam bezpiecznie...
Klinij aby ocenić
oceń:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl



komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.