Przychodzi Baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze mam wodę w kolanie. - A ja cukier w kostkach. - Wypijemy herbatkę?
Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze, mam wodę w kolanie! A lekarz: - A ja cukier w kostkach.
Na werandzie siedzą sobie w bujanych fotelach dziadek z babcią. Nagle babcia wali dziadka w łeb tak, że ten spada z werandy prosto w krzaki. Dziadek, wyczołgując się, pyta ze zdumieniem: - A to za co było? - A za to, że masz małego ptaszka! Dziadek wgramolił się na werandę, usiadł w swoim fotelu bujanym, i po chwili nagle: łup! - babcię w głowę. Tym razem ona ląduje w krzakach. - A to za co?! - pyta babcia. - A za to, że wiesz, że są w różnych rozmiarach.
Miłość jest cierpliwa, miłość jest pełna życzliwości, miłość nie zazdrości, miłość nie przechwala się, miłość nie jest zarozumiała, miłość nie postępuje nieprzyzwoicie, miłość nie szuka swego, miłość nie wybucha gniewem, miłość nie liczy doznanych krzywd, miłość nie raduje się z niesprawiedliwości, ale raduje się prawdą; miłość wszystko znosi, miłość wszystkiemu wierzy, miłość we wszystkim pokłada nadzieję, miłość wszystko wytrzyma. Miłość nigdy nie ustaje.
Kto kocha się w pieniądzach, pieniądzem się nie nasyci.
Gdy jesteśmy zazdrośni, przekonujemy się, że kochamy, tak jak przekonujemy się, że żyjemy, kiedy nas coś boli.
Są ludzie, dla których warto żyć... Ja żyję dla Ciebie...
Dodaj pierwszy komentarz.
komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.