Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, co mi w d...ę wlazło. - Nie wie pani, co? - Chyba dłużnik
Przychodzi baba do doktora. - Panie doktorze źle widzę z bliska. - mówi baba. - A z daleka? - pyta doktor. - Oj. Z daleka, z daleka, aż z Częstochowy.
Przychodzi Baba do lekarza. - Powie pani w końcu co pani jest?! - pyta lekarz - No bo tak jakbym chciała usiąść to bym siedziała, siedziała. A jak się położę to bym leżała i leżała - baba kładzie się na biurko lekarza Lekarz nie wytrzymuję. Otwiera okno i wykopuję ją i krzyczy: - A jak cię w dupę kopnę to będziesz tak leciała i leciała!!!!
Kto kocha - każdego ochrania, każdemu wierzy, każdemu ufa, każdego cierpliwie znosi.
Dobrze jest mieć przyjaciela po drugiej stronie linii telefonicznej. Kiedy twoje plany się gmatwają, a nerwy plączą, telefoniczny kontakt z przyjacielem sprawia, że wszystko się rozwikłuje.
"Kocham" to znaczy: jestem wolny - jestem gotów na śmierć.
Kochani jesteśmy wzruszeni tą radosną wiadomością, że zostaliśmy dziadkami i z całego serca życzymy Wam dużo radości z odkrywania nowych uroków wspólnego życia.
W dniu imienin Mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam. Życzę Tobie Mamo miła, Byś szczęśliwa w życiu była. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twój synek życzy...
Życzę Ci Dnia Imienin, który przyniesie to, co najlepsze - ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście.
Volbeat - The Garden's Tale
Fergie - "Pick It Up" New Music Video
Mandaryna - Every Night
Igor Falecki-5 years old on Roland V-Drums
Dodaj pierwszy komentarz.
komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.