Przychodzi baba do lekarza z wielorybem w dupie i mówi: - Mam dość tego walenia!
Przychodzi baba do lekarza i od razu zaczyna się rozbierać. Lekarz: Przyszła się pani zbadać? Baba: Nie..., pieprzyć...
Przychodzi baba do lekarza z piłą tarczową w d**ie. Lekarz: Co pani jest? Baba: Rżnę się na okrągło!
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"
Kochani bardzo cieszymy się z narodzin Waszego dziecka i pragniemy z całego serca złożyć Wam najszczersze gratulacje, oraz życzyć wiele szczęścia i radości.
W dniu Twoich imienin, gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia.
Im więcej mamy czasu na wykonanie jakiejś pracy tym więcej czasu ona nam zabiera. wykonawca ;-)
Czas to dobry nauczyciel. Szkoda tylko, że uśmierca swoich uczniów.
Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem.