Przychodzi wielka baba do lekarza, a on na to: Pani problem mnie przerasta.
Przychodzi baba do lekarza z piłą w plecach. - Oj panie doktorze proszę mi pomoc. Głowa mnie boli, a jak mnie suszy i jeść nic nie mogę.... - To po co Pani piła ??
Przychodzi baba do lekarza i od razu kładzie się na kozetce. - Co pani się tak rozkłada? - A co, mam gnić w poczekalni?
Miłość nigdy nie przemija.
Dobrze jest mieć przyjaciela po drugiej stronie linii telefonicznej. Kiedy twoje plany się gmatwają, a nerwy plączą, telefoniczny kontakt z przyjacielem sprawia, że wszystko się rozwikłuje.
Mężczyzna jest zazdrosny, gdy zaczyna płonąć. Kobieta — jeszcze zanim pokocha.
W dniu Wielkiej Nocy, życzę Ci mocy, zero zmęczenia, dużo natchnienia, serca szczerego, domu ciepłego, niech świeża będzie Twoja pisanka i radosnego Co dzień poranka!
Nie warto w życiu płakać i szlochać, Nie warto w życiu marzyć i śnić. Lecz warto zawsze kogoś pokochać i dla tej Miłości żyć. Na nową drogę życia samego szczęścia życzą...
W dniu Twojego święta Jest ktoś, kto o Tobie pamięta. Pamięta o Tobie i śle Ci życzenia, By spełniły się wszystkie Twoje marzenia. Żyj w szczęściu i radości, A uśmiech niech Ci życie uprości.
Girls Aloud - Life Got Cold
Girls Aloud - No Good Advice
Girls Aloud - I Think Were Alone Now
Girls Aloud - The Show
Dodaj pierwszy komentarz.
komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.