Przychodzi baba do ginekologa. - Proszę się rozebrać! - Kiedy ja się wstydzę, panie doktorze. - To może ja od razu zgaszę światło?
Przychodzi baba do lekarza: - Bolało mnie, panie doktorze. - A gdzie? - Na dworcu głównym. - Ale w którym miejscu? - Na trzecim peronie.
Przychodzi baba w ciąży do lekarza. - Co pani jest? - A tak sobie zaszłam.
Kłótnię zaczynać to dać upust wodzie, nim spór wybuchnie - uciekaj!
Uważajcie i wystrzegajcie się wszelkiej chciwości; sens życia nie polega na posiadaniu nadmiaru dóbr.
By zapragnąć przyjaźni nie potrzebujesz wiele czasu, lecz sama przyjaźń jest owocem, który dojrzewa powoli.
Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
Życzę Ci Dnia Imienin, który przyniesie to, co najlepsze - ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście.
W Dniu Urodzin Niech ten Dzień będzie cudowny, wypełniony radością i ciepłem. Niech przyniesie wszystko co najlepsze i najpiękniejsze.
Jamelia - See It In A Boy ' s Eyes
Jamelia - Thank You
Jamelia - Beware Of The Dog
Jamelia - Stop
Dodaj pierwszy komentarz.
komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.