Przychodzi wielka baba do lekarza, a on na to: Pani problem mnie przerasta.
Przychodzi garbata baba do lekarza: - Co pani jest? - Ciąża pozamaciczna...
- "Dziś kaszle pani o wiele lepiej niż wczoraj..." - "Tak, panie doktorze, bo ja przez całą noc trenowałam!"
Szczęśliwszy jest ten, kto daje, niż ten, kto bierze.
Nie odpłacajcie nikomu złem za złe, o wszystkich ludziach myślcie dobrze.
O ile to możliwe i od was zależy, ze wszystkimi żyjcie w zgodzie.
Wpisuję Ci się W samym środku Bo Cię kocham Miły kotku!
Dodaj pierwszy komentarz.
komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.