Dowcipy
-
O kierowcach (7)
-
O babie (100)
-
O babie (100)
Lepiej jest dwom niż jednemu. Gdy upadną, jeden podniesie drugiego. Lecz samotnemu biada, gdy upadnie, a nie ma drugiego, który by go podniósł.
Koheleta 4,9.10
Klinij aby ocenić
oceń:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl


komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.