Przychodzi baba do lekarza z szybą w plecach. Lekarz na to: Co pani jest? Baba odpowiada: Szybowiec
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze siedziałam wczoraj na działce i coś mnie dzisiaj dupa boli. Lekarz na to: - Oj, niedobrze na pewno dostała pani wilka. Przepiszę pani czopki. Baba wraca do domu, a że była już stara i niedołężna, poprosiła wnuczka, aby wsadził jej ten czopek. Wypina się do wnuczka, a on nagle krzyczy: - Babciu! Pysk rozwarty, język wyparty, a smród....on chyba zdechł!
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, z moim mężem coś nie w porządku. Ubzdurał sobie, że jest śnieżnym bałwanem. Stoi na podwórku z garnkiem na głowie, z miotłą w ręku. - Proszę go do mnie przyprowadzić. Po godzinie baba wraca i mówi: - Panie doktorze, nic z tego. Została z niego tylko kałuża wody, garnek i miotła!
Ci, którzy dążą do bogactwa, wpadają w pokusy i zasadzki oraz liczne nierozumne i szkodliwe pożądania, które prowadzą ludzi do zguby i zatracenia.
Niech każdy człowiek zawsze chętnie słucha, nie spieszy się do mówienia i nie wpada w gniew.
Mężczyzna jest zazdrosny, gdy zaczyna płonąć. Kobieta — jeszcze zanim pokocha.
W dniu imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły oraz samych przyjemnych i spokojnych dni.
Wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, Niech nie uleci z Cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości!
W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie, pragnę ofiarować Ci wszystkie wspaniałości tego świata, a Ty wybierz te, które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście.
Bezgłowy Joe
Auta 2 kolorowanka
3D neon race
W 80 dni dookoła świata
Fajna gierka :-)
Dodaj pierwszy komentarz.
Normalnie super
Widziałam lepsze, ale ta nie jest zła :-)
pomyłka
Taka sobie, są gry o niebo lepsze, ale gorsze również występują.
dla dzieci jak najbardziej
nuda
komentarze
-

- kosmopolitka1 napisał
- 2012-04-09 11:44
-
-

- aldona512 napisał
- 2012-04-09 11:46
-
-

- kosmopolitka1 napisał
- 2012-04-09 11:50
-
-

- aldona512 napisał
- 2012-04-24 10:58
-
-

- kafito2012 napisał
- 2012-04-30 12:05
-
-

- iwa44 napisał
- 2012-05-01 14:28
-
-

- kafito2012 napisał
- 2012-05-01 20:17
-
dodaj komentarzFajna gierka :-)
Normalnie super
Widziałam lepsze, ale ta nie jest zła :-)
pomyłka
Taka sobie, są gry o niebo lepsze, ale gorsze również występują.
dla dzieci jak najbardziej
nuda