Przychodzi baba do lekarza z telewizorem na głowie i ekspresem do kawy w rękach. Lekarz się pyta: - Co pani jest? - Teleexpress.
Przychodzi baba do ginekologa. - Proszę się rozebrać! - Kiedy ja się wstydzę, panie doktorze. - To może ja od razu zgaszę światło?
Przychodzi baba do dentysty, ściąga majtki i siada na fotel. Dentysta, mocno zdziwiony, pyta: - Czy pani nie pomyliła lekarzy? Baba odpowiada: - Czy to pan wczoraj zakładał mojemu mężowi sztuczną szczękę? Dentysta potwierdza. Baba na to: - To teraz ją pan wyjmij!
Nie osądzajcie, a nie będziecie osądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; przebaczajcie, a zyskacie przebaczenie.
Nienawiść wznieca kłótnię, miłość wszelki błąd ukrywa.
Uważajcie i wystrzegajcie się wszelkiej chciwości; sens życia nie polega na posiadaniu nadmiaru dóbr.
Cukrowy baranek ma złociste różki Pilnuje pisanek na łączce z rzeżuszki A gdy nikt nie patrzy, chorągiewką buja I cichutko beczy Święte Alleluja!
Samych szczęśliwych dni, a czego tylko pragniesz, by życie dało Ci.
Z okazji urodzin Szczęścia wielkiego Uśmiechu słonecznego Przygody fantastycznej Podróży kosmicznej!
Lekcja perkusji cz. II
Najbrutalniejszy faul w historii piłki nożnej
Szymon Majewski - wpadki tv
Artysta z Idola
I to jest niby śmieszne?
Dodaj pierwszy komentarz.
komentarze
-

- kosmopolitka1 napisał
- 2012-05-08 12:32
-
dodaj komentarzI to jest niby śmieszne?