Jedzie facet BMW i złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes wysiada gościu i się pyta: - Co pan robi? - Odkręcam koło - odpowiada facet. Ten z mercedesa bierze kamień wali w szybę i mówi: - To ja wezmę radio
Przychodzi baba do doktora. - Panie doktorze źle widzę z bliska. - mówi baba. - A z daleka? - pyta doktor. - Oj. Z daleka, z daleka, aż z Częstochowy.
Przychodzi baba do lekarza i od razu włazi mu pod biurko. Lekarz na to: - Długo pani nie pociągnie. Pracuję do czwartej.
Nie odpłacajcie nikomu złem za złe, o wszystkich ludziach myślcie dobrze.
Smutek przygnębia serce człowieka, rozwesela je dobre słowo.
Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem.
Co Ci tu wpisać W myślach się gubię ... Czy żart wesoły Czy dobrą radę? Piszę po prostu : Bardzo Cię Lubię! i na pamiątkę podpis swój kładę : ...
Wpisuję Ci się W samym środku Bo Cię kocham Miły kotku!
Skacze zajączek po lesie I życzenia Tobie niesie Przez pisanki przeskakuje ALLELUJA wykrzykuje Po czym znika w długich susach Cały mokry od dyngusa
Gosia Andrzejewicz - Słowa
Gosia Andrzejewicz - Pozwól Żyć
Doda - Katharsis
Doda ( Virgin ) - Szansa
Dodaj pierwszy komentarz.
komentarze
-

dodaj komentarzDodaj pierwszy komentarz.